ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

о. Іван Глова провів огляд соціологічного опитування семінарій УГКЦ

о. Іван Глова провів огляд соціологічного опитування семінарій УГКЦ
Жовтень 21 17:19 2018 0 коментарів 724 переглядів

Вчора, 20 жовтня 2018 року Божого, до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітав о. ліц. Іван Глова, префект Львівської духовної семінарії та викладач КТДС. Тема зустрічі, яку провів отець для семінаристів Київської семінарії, була такою: «Передподружня формація семінаристів: огляд соціологічного опитування семінарій УГКЦ». 

У своєму представленні отець Іван поділився власним синтезом і аналізом соціологічного опитування семінаристів, які були проведені в 6-ти семінаріях. Учасники даного опитування належали до 13-ти архиєпархій, єпархій чи екзархатів. Даній лекцій посприяла Комісія УГКЦ у справах родини, яка і є організатором соцопитування. 

Під час виступу отець представив результати і висновки, які випливали з анкетування-опитування семінаристів на тему підготовки до подружнього життя, стосувалися питання про вибір стану, про фактори, які впливають на цей вибір, про одружене священство і целібат тощо.

Дане дослідження є дуже корисним і потрібним, адже демонструє позитиви та небезпеки й виклики, які виникають під час формації майбутнього священика, а саме у питанні вибору стану життя, майбутньої дружини і майбутнього служіння взагалі. Тому висловлюємо щиру подяку отцю Івану Глові за цікаву презентацію і ознайомлення нашої спільноти з результатами дослідження.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

31872


більше...

Читайте також: