ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

"Спаси нас, Утішителю Благий, співаємо Тобі: Алилуя": Напередодні свята Пресвятої Трійці відбулися молитовні чування

"Спаси нас, Утішителю Благий, співаємо Тобі: Алилуя": Напередодні свята Пресвятої Трійці відбулися молитовні чування
27 23:33 2018 0 коментарів 435 переглядів

У вечір 27 травня 2018 року, напередодні свята Пресвятої Трійці, у семінарійному храмі КТДС відбулася коліннопреклонна вечірня та молитовні чування. Богослужіння попровадили отець-ректор Петро Жук та інші отці семінарії. Молитовні чування відбулися з нагоди першого храмового празника у КТДС, а також як приготування до урочистості та свята.

Вечірня із коліннопреклонними молитва згідно з уставом завжди служиться у день П'ятидесятниці. Коліннопреклонні молитви уклав у 4-ому столітті святий Василій Великий. У своїй проповіді після вечірньої отець Петро закликав присутніх ще раз звернути увагу на тексти стихир та колінопреклонних молитов. У цих молитвах ми просимо Духа Утішителя не лише за себе, але також і за померлих, за прощення їхніх гріхів. Також отець Петро зазначив, що Святий Дух не лише провадив пророків у старозавітні часи, він освячує усіх нас, щоби ми були пророками Слова Божого нині, тут і тепер.

Подальша програма передбачала пісню "Царю Небесний" у виконанні музичного ансамблю "Аксіос", вервицю до Богородиці за мир в Україні з відеоцитатами Блаженнішого Любомира Гузара, молебень до Святого Духа у виконанні хору "Аксіос" та проповідь брата-семінариста 5-ого курсу Андрія Поливки. Опісля гурт "МетаНоя" попровадив Молитву Тезе. Відтак отець Єронім, духівник КТДС, відслужив Всенічну. Вечір чувань завершився у глибоко розважливій та молитовній атмосфері Ісусовою молитвою.

Меді-центр КТДС ім. св. арх. Гавриїла

29369


більше...

Читайте також: