ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Молитва Тезе у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії

Молитва Тезе у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії
Листопад 17 23:53 2017 0 коментарів 388 переглядів

16 листопада у семінарійному храмі Пресвятої Трійці відбувся молитовний вечір на зразок тих, що відбуваються у Тезе (Франція). Спільнота у місті Тезе, створена у 1940 році братом Роже, відома у цілому світі завдяки своїм духовним піснеспівам. Спільнота покликана об’єднувати християн. Сьогодні вона налічує понад сто братів, зокрема католиків та представників різних протестантських конфесій із близько 30-ти країн світу.

Існування спільноти є «притчею про спільноту», яка прагне бути знаком примирення між розділеними християнами і народами, щоб творити єдину Церкву.

З благословення ректорату зустріч зорганізував і провів брат Юрій Іленков (ІІІ курс). Під час молитовної зустрічі допомагав співати та створював музичний супровід брат Іван Височанський (ІІІ курс). Інші брати теж долучались до співу. Молитва Тезе вже проводилась у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії, проте чи не вперше з часів заснування семінарії ця молитва організована саме братами семінарії. Вперше така молитва пролунала в стінах новопосвяченого храму Пресвятої Трійці.

Цього вечора молитва складалась із простих піснеспівів Тезе та розважань над Божим Словом: читали уривки з Євангелія і Псалми. Вечір видався молитовним та умиротвореним. Зустріч із Богом відбулась гарно, а молитва і розважання стали чудовим закінченням робочого дня семінаристів.

бр. Юрій Іленков, ІІІ курс

26423


більше...

Читайте також: