ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Київську семінарію відвідала голова Союзу Українок Америки

Київську семінарію відвідала голова Союзу Українок Америки
10 14:35 2018 0 коментарів 403 переглядів

У неділю, 9 вересня 2018 року Божого, до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітала Голова Союзу Українок Америки пані Маріанна Заяць із чоловіком. 

Після Божественної Літургії ректор КТДС прот. Петро Жук звернувся до всіх присутніх зі словом, у якому привітав пані Маріанну та її чоловіка в стінах нашої семінарії.

«Сьогодні ми радо вітаємо серед нас на цій Божественній Літургії пані Маріанну, голову Союзу Українок Америки, і в її особі дякуємо цілій організації, адже все життя нашої спільноти, цей храм, наші корпуси - все це існує завдяки нашим жертводавцям, одними з яких є небайдужі українки Америки, які своєю невтомною працею здобули кошти і пожертвували їх для нашої спільноти. Окрему подяку складаємо Союзові Українок Америки за те, що підтримують наших студентів зі Сходу України. Ці жінки розуміють, що відновлювати Україну, українську Церкву, українську культуру на територіях, які зараз є тимчасово окупованими, будуть саме ці молоді хлопці. За це вам сердечне спасибі", - сказав отець Петро.

Також отець-ректор наголосив на важливості діяльності Союзу Українок Америки, адже це одна з тих спільнот, яка дозволяє жінкам звершувати своє служіння в Церкві, реалізовувати себе як повноцінних і дієвих членкинь Христової Церкви. Після привітань отець Петро зачитав Патріаршу грамоту, якою Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, відзначив діяльність пані Маріанни Заяць і подякував їй.

Пані Маріанна у свою чергу подякувала за теплий прийом та спільну молитву і запевнила, що Союз Українок Америки і надалі, в міру своїх сил, помагатиме нашій спільноті у її потребах.

Дякуємо пані Маріанні, дякуємо всім українкам Америки і просимо Всемилостивого Бога, щоб благословив їх всіма своїми ласками й щедротами, укріпив їх і дав сили творити діла милосердя на добро Христової Церкви та українського народу!

Медіа-центр КТДС 

30962


більше...

Читайте також: