ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Концерт на завершення 10-го Екуменічного соціального тижня

Концерт на завершення 10-го Екуменічного соціального тижня
10 19:32 2017 0 коментарів 241 переглядів

У п'ятницю, 9 червня, брати Київської Трьохсвятительської духовної семінарії взяли участь у концерті народної та духовної музики «Молитва за Україну», який відбувся на подвір’ї Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Цей захід був приурочений до 10-го Екуменічного соціального тижня, який раніше відбувався у Львові, а цього року вперше пройшов у Києві. Цей Всеукраїнський суспільний форум став унікальним майданчиком для екуменічного діалогу в соціальній сфері, дав змогу консолідувати зусилля представників Церкви, влади, бізнесу, громадськості, ЗМІ та молоді навколо актуальних соціальних питань сьогодення. Організатором проекту є Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

Концерт народної та духовної музики розпочався хвилиною мовчання в пам'ять про Блаженнішого Любомира Гузара, покійного Архиєпископа-емерита. Далі зі вступним словом виступив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. На початку Патріарх розповів про усопшого Блаженнішого Любомира, який був духовним провідником і батьком не тільки для греко-католиків, а й усього українського народу. Він назвав його новітнім Кобзарем незалежної України. Також Блаженніший пригадав постать славного ісповідника віри Патріарха Йосифа Сліпого, 125 років від дня народження якого відзначає Церква цьогоріч. Далі Блаженніший Святослав наголосив на важливості гасла Екуменічного соціального тижня: «Гідність, служіння, солідарність: на шляху оновлення країни» і вділив своє архипастирське благословення.

Ведучою концерту була народна артистка України Наталія Бучинська, яка також виконала декілька своїх пісень. Окрім того, виступили такі колективи: Муніципальна академічна чоловіча хорова капела ім. Л. М. Ревуцького, Академічний камерний хор «Хрещатик» та Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. І. Майбороди. Завершився захід спільною молитвою за Україну «Боже великий, єдиний».

бр. Роман Василенко,

І курс

24121


більше...

Читайте також: