ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Київську Трьохсвятительську духовну семінарію відвідали представники благодійного фонду "Renovabis"

Київську Трьохсвятительську духовну семінарію відвідали представники благодійного фонду "Renovabis"
12 22:54 2018 0 коментарів 383 переглядів

12 червня 2018 року до Київської Трьохсвятительської семінарії прибули представники благодійної організації "Renovabis". Гостей супроводжували отець-ректор прот. Петро Жук та секретар Синоду єпископів УГКЦ владика Богдан (Дзюрах).

Благодійний фонд німецької єпископської конференції "Renovabis" представляли заступник генерального директора організації Ґерард Альберт та співробітник фонду Йоахим Сауер. Гості з Німеччини приїхали з ціллю обговорити з різними структурами греко-католицької церкви спільні проекти, які реалізовувалися за фінансового сприяння фонду "Renovabis". Тому побували напередодні з візитом у містах: Львові, Івано-Франківську та Чернівцях, завершивши відвідини Києвом, та селом Княжичі зокрема.

У Княжичах представники фонду "Renovabis" відвідали заміську резиденцію предстоятеля УГКЦ, де мали нагоду помолитися та пошанувати пам'ять покійного Блаженнішого Любомира (Гузара), якого знали особисто. Відтак Ґерард Альберт та Йоахим Сауер відвідали Київську Трьохсвятительську семінарію. Отець-ректор та владика Богдан (Дзюрах) супроводжували гостей, а брати-семінаристи із октету "Аксіос" вітали їх духовним та літургійним співом. "Renovabis" суттєво допомагав фінансово у розбудові нових навчальних та житлових корпусів нашої семінарії.

Преставники фонду "Renovabis" були раді побачити позитивні зміни, що сталися протягом останнього періоду у КТДС, зокрема спорудження та освячення семінарійного храму, а також облаштування житлових приміщень, які готові тепер приймати понад 60 братів-семінаристів. Отець-ректор Петро Жук подякував за щедру підтримку та ознайомив з планами подальшого розширення семінарії, зокрема спорудження нового навчального корпусу. Зі свого боку гості з Німеччини висловили радість з приводу численних духовних покликань у УГКЦ та побажали врахувати можливість використовувати семінарійні приміщення для різних церковних заходів, зокрема реколекцій, тренінгів, молодіжних таборів тощо.

Медіа-центр КТДС ім. св. арх. Гавриїла

29649


більше...

Читайте також: