ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Хресна хода вулицями Києва

Хресна хода вулицями Києва
02 15:27 2018 0 коментарів 370 переглядів

1 квітня 2018 року Божого вулицями Києва вже вп’яте відбулась міжконфесійна Хресна хода, яку очолили владика Йосиф (Мілян) та владика Богдан (Дзюрах).

Урочиста Хресна хода розпочалась біля храму св. Василія Великого. Протягом усього маршруту вірні молитовно розважали над стражданнями Ісуса Христа, які Він переніс заради нашого спасіння. В атмосфері молитви і глибоких роздумів учасники хресної ходи пройшли Великою Житомирською вулицею, Софійською, Михайлівською та Європейською площами, Хрещатиком. Завершилась молитва біля екуменічного храму Архистратига Михаїла та Українських новомучеників УГКЦ, що на алеї Героїв Небесної сотні.

На закінчення Хресної ходи владика Йосиф виголосив промову, у якій звернув увагу, що ми маємо не розпинати Христа, а бути готовими самим розіп’ястися на хресті.

Гасло цьогорічної Хресної ходи - «В молитві через Хрест до миру». Цим висловом християни усіх конфесій єднаються для спільної молитви за мир в Україні. Тому кожна зупинка та читання на ній були розподілені між різними конфесіями та різними людьми, також традиційно брати КТДС на чолі з отцем-ректором Петром Жуком та отцями-настоятелями взяли участь у цій молитовній ході.

бр. Гліб Улішак, І курс КТДС

 

 

27932


більше...

Читайте також: