ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Християнський табір для підлітків та молоді в Яремче

Християнський табір для підлітків та молоді в Яремче
03 19:31 2018 0 коментарів 391 переглядів

З 23 до 30 липня у м. Яремче відбувся християнський табір для підлітків та молоді Київської Архиєпархії УГКЦ «Запрошені на Царський бенкет». Мешкали всі у реколекційному будинку отців-студитів. Кожного дня учасники мали змогу молитися Божественну Літургію, брати участь у таїнствах Покаяння і Євхаристії, слухати катехизації, грати в ігри, співати пісні, гратися на свіжому повітрі  й взагалі весело проводити час. Організатором табору є Молодіжна комісія Київської Архиєпархії. Це був третій і останній заїзд у Карпатах цього року для підлітків та молоді Київської Архиєпархії.

Головна тема цьогорічного табору – «Запрошені на Царський Бенкет». Отець у проповідях і науках та брати-семінаристи під час катехизацій намагалися пояснити роль і значення Божественної Літургії у житті християнина, а також говорили на актуальні для таборовиків теми: «Бог у Пресвятій Тройці Єдиний», «Ісус Христос – Цар, Який справляє Бенкет», «Як орієнтуватися у Святому Письмі», «10 заповідей», «Заповіді Блаженств», «Храм – це особливе місце зустрічі людини з Богом», «Як готуватися до Сповіді та Святого Причастя», «Любов і статевість» тощо.

Протягом усіх днів табору тривала дуже цікава гра «Таємний друг», де вихователі та учасники дарували один одному подарунки. Наприкінці табору було відкрито, хто для кого був таємним другом.

Попри погоду, яка не завжди сприяла екскурсіям, ми знайшли миті, щоб сходити в зоопарк, побувати на Яремчанському базарі, піднятися на гору Маковицю, відвідати монастир сестер-студиток та побачити водоспад «Гук».

У проведенні табору брали активну участь о. Ярослав Лукавенко, який був його духовним провідником, бр. Василь Морозовський, бр. Роман Василенко, аніматори: Гафія Нагірняк, Марія Давиденко, а також допомагав команді аніматорів Олександр Гончар.

Усі були задоволені та щасливі. Дякуємо Господу Богу, Який зібрав усіх нас, усім організаторам, вихователям та учасникам табору за весело та цікаво проведений час разом! Табір не завершується в Карпатах, а триває в наших серцях. До нових зустрічей, друзі!

бр. Роман Василенко, ІІІ курс КТДС

30449


більше...

Читайте також: