ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Хор КТДС взяв участь у пiсенному конкурсi "Аскольдiв глас"

Хор КТДС взяв участь у пiсенному конкурсi "Аскольдiв глас"
Грудень 24 13:20 2017 0 коментарів 444 переглядів

23 грудня 2017 року Божого хор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ взяв участь у ХVІ фестивалі духовної пісні «Аскольдів глас», який відбувся у приміщенні актового залу Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. У виконанні семінарійного хору, керівником якого є п. Тетяна Стефанишин, прозвучали твори:

-          «Не давнина, а вічність», сл. О. Кулінської, муз. С. Острової.

-          «Покаянія отверзи мі двері», муз. А. Веделя.

Організатором всеукраїнського міжпарафіального фестивалю вже традиційно виступили парафія св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі (УГКЦ). Участь у конкурсі взяли мистецькі колективи з цілої України, для багатьох з яких це була чудова можливість дебютувати на серйозній сцені, спробувати свої сили у змаганні з іншими виконавцями.

Учасниками ХVІ Фестивалю-конкурсу були церковні та семінарійні хори, вокальні ансамблі греко-католицьких, православних та протестантських церков Київщини, Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Рівненщини, Чернівеччини, мiста Луцька тощо. 

Варто відзначити, що пiд час наради журі відбувся благодійний аукціон «Допоможи воїну та його родині».

Після нагородження переможців, якими стали хор церкви Пресвятої Трійці (с. Озерна Зборівського р-ну Тернопільської обл.), хор Львівської Духовної семінарії Святого Духа, камерний хор «Eleos» храму Св. Василія Великого УГКЦ (м. Луцьк), та дитячий хор «Небесні зорі» храму Воскресіння Господнього, що здобувся особливої вiдзнаки (м. Винники Львівської обл.), настоятель парафії митрофорний протоієрей Ігор Онишкевич подякував всім виконавцям і нагадав, що головна мета конкурсу — популяризувати українську церковно-музичну традицію, привернути увагу сучасного суспільства до витоків та історії українського християнства і зокрема постаті легендарного князя Аскольда-Миколая, предтечі Хрещення України-Руси.

бр. Михайло Баранець, IV курс

27051


більше...

Читайте також: