ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Із презентацією до семінарії завітали представники руху «Віра і світло»

Із презентацією до семінарії завітали представники руху «Віра і світло»
06 22:53 2019 0 коментарів 365 переглядів

У суботу, 6 квітня, до семінарії завітали представники руху «Віра і Світло», а зокрема спільноти «Веснянка», та «Блаженні». Приятелі і друзі приготували для семінаристів цікаву презентацію, у якій розповіли про історію зародження руху, виклики, які стоять перед людьми з особливими потребами, їхніми сім’ями і людьми, які бажають послужити в подібних спільнотах.

Брати довідалися, що рух було засновано у 1971 році Жаном Ваньє і Марі-Елен Матьє під час міжнародної прощі до Люрду. На цій прощі об’єдналося в одну велику та радісну спільноту 12 тисяч осіб з особливими потребами, їх родичі, та люди доброї волі. Після короткого історичного екскурсу відбулося знайомство з кожним другом з усіх Київських спільнот. Майже всі приятелі поділилися своїми особистими свідченнями про досвід перебування у русі «Віра і Світло».

Протягом усієї презентації між братами та гостями панувала тепла атмосфера, вони разом співали пісень, а опісля закінчення основної частини спільно частувалися солодким. Провідники спільнот залишили братам свої контакти, тому кожен бажаючий семінарист має нагоду долучитися до цього чудесного руху, який не тільки допомагає щасливо жити людям з особливими потребами, а й зцілює тих, хто виявляє відвагу і бажання послужити.

бр. Михайло Височанський, III курс

33639


більше...

Читайте також: