ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Ікона та мощі блаженної Йосафати Гордашевської в Київській семінарії

Ікона та мощі блаженної Йосафати Гордашевської в Київській семінарії
18 12:18 2017 0 коментарів 528 переглядів

У вівторок, 16 травня 2017 року, до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітали сестри-служебниці Непорочної Діви Марії з іконою та мощами блаженної Йосафати Гордашевської. Це та сама ікона, яка подорожує світом та вже відвідала всі місця, де служать сестри-служебниці. Перед тим як ікона завітала до семінарії, вона день перебувала в екуменічному храмі, на вулиці Героїв Небесної Сотні.

Після зустрічі сестер з іконою перед семінарією отці-настоятелі разом із семінарійною братією відслужили в каплиці молебень до блаженної Йосафати. Під час молебню ректор КТДС, о. Петро Жук, промовив вступне слово, привітавши усіх присутніх, зокрема сестер, та закликав наслідувати чесноти блаженної Йосафати. Після молебню одна з сестер розповіла коротку історію згромадження та про його засновницю.

Одразу по завершенні молитви у семінарії відбулася презентація книги-альбому, у якій ідеться про заснування згромадження сестер-служебниць Непорочної Діви Марії та його подальшу історію аж до сьогодення. Упорядником книги є сестра Ореста. Наприкінці представлення сестри подарували кілька примірників цього нового видання семінарійній бібліотеці.

Захід завершився дружньою трапезою, яку підготували сестри-служебниці. З великою вдячністю за цю зустріч засилаємо наші молитви до блаженної: Преподобна мати Йосафато, моли Бога за нас!

бр. Роман Кічула

23035


більше...

Читайте також: