ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

День духовної віднови в КТДС

День духовної віднови в КТДС
Листопад 26 22:26 2017 0 коментарів 475 переглядів

Кожного місяця семінарійна спільнота має нагоду переживати день духовної віднови, який проводить хтось із духовних осіб. У місяці листопаді, у день священномученика Йосафата, Архиєпископа Полоцького, 25 листопада 2017 р. Б., до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітав о. Никанор Лоїк, МСУ – настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці та синкел у справах монашества Київської Архиєпархії УГКЦ.

У першій науці роздумували про глибинний сенс покликання до священичого служіння, яким є, за словами о. Никанора, жертва. Реколектант поділився своїм власним досвідом та своїм пережиттям цього доторку Божого, який спонукав його піти до семінарії. Отець порадив цінувати ті умови, які є в семінарії, навіть якщо вони не є такими комфортними, як би хотілося.

У другій науці застановлялися всі разом над суботнім рядовим Євангелієм 25 тижня по Зісланні Святого Духа. Тут йдеться про події після Переображення, коли батько просить Ісуса про зцілення сина, якого не змогли вилікувати учні. Після прочиння цього Євангеліє роздумували над питанням: «Чого ми очікуємо від Господа в нашому ближньому?».

У третій і останній науці о. Никанор запропонував порозважати над завтрашнім Євангелієм – притча про доброго самарянина. Отець наголосив, що тут в семінарійній спільноті маємо навчитися бути уважними до потреб ближнього – так як це зробив самарянин. Зокрема, маємо не зосерджуватися на вадах ближнього, не висміювати їх, а навпаки - намагатися їх лікувати.

Після останньої науки о. Інокентій Волошин, префект семінарії, подякував о. Никанору за це тепле, сповнене любові слово до спільноти, а також побажав многих і благих літ. На завершення дня духовної віднови реколектант, за семінарійною традицією, покропив усіх свяченою водою.

бр. Тарас Брацюнь, V курс КТДС

26499


більше...

Читайте також: