ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

День духовної віднови у КТДС

День духовної віднови у КТДС
13 11:39 2015 0 коментарів 531 переглядів

Вчора, 12 вересня, у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії був день духовної віднови - перший день віднови духа у цьому навчальному році. У цей час кожен семінарист мав змогу задуматися над власним життям, подивитися на якій дорозі у своєму духовному житті перебуває.

День духовної віднови проводив о. Степан Сус, Голова центру військового капеланства, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, що знаходиться у Львові. Традиційно семінаристи мали 3 реколекційні науки.

Перша наука розповіла нам, що день духовної віднови – це своєрідна зупинка. Зупинка, яка спонукає нас подумати, вибрати майбутній маршрут. Кожен мав можливість поставити собі запитання: «Куди я рухаюсь?», «Що я виховую в собі?».

У другій науці отець-реколектант коротко розповів про «історію» Гарнізонного храму. Храм повинен бути місцем, де Бог чекає людину. Інша важлива думка цієї науки – священик повинен показувати людям Бога. Щоб це зробити, він має добре Його знати. Для цього і є час, який майбутній душпастир проводить у семінарії.

У третій науці семінаристи з отцем роздумували над біблійною історією про багатого юнака, який питав Ісуса, що має робити, щоб отримати вічне життя (Мт. 19, 16-26). Також застановились над словами зі Святого Письма: «Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від мене…» (Мт. 11, 29а), які можна назвати девізом священичого служіння.

По завершенню 3-ї науки ректор семінарії прот. Петро Жук від усією семінарійної спільноти висловив щиру подяку отцеві Степану за глибокі, змістовні науки і за ділення досвідом. На згадку настоятель подарував отцеві семінарійний буклет і книгу «Молитовне життя Східної Церкви».

Після цього реколектант покропив усіх свяченою водою. День духовної віднови завершився чином Вечірньої.

бр. Юрій Сич, ІІІ курс

13138


більше...

Читайте також: