ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Друга частина вступних іспитів завершена!

Друга частина вступних іспитів завершена!
30 18:42 2019 0 коментарів 275 переглядів

29 червня 2019 р. Б. у стінах нашої семінарії відбулися вступні випробування для 15 молодих юнаків, що відчули у своєму серці Божий поклик та вирішили відповісти на нього.

Абітурієнти прибули з різних куточків України та помолившись Божественну Літургію, яку очолив владика Степан (Меньок), розпочали вступні випробування. Цього разу наші вступники проходили співбесіду з психологом, писали диктант, а також проходили комплексне тестування на знання Святого Письма, літургіки, історії церкви та катехизму.

Кульмінацією сьогоднішнього дня, безперечно, була співбесіда з отцями семінарії, яку кожного року очолює один із владик-співзасновників семінарії. Цьогоріч, із благословення Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, нашу комісію очолив владика Степан (Меньок) – екзарх Донецький. Хлопці були привітними у спілкуванні та радо відповідали на запитання, що звучали в їх адресу.

Наші абітурієнти вже роз’їхалися по своїх домівках із терпінням очікуючи результатів, які вже незабаром будуть оприлюднені на нашому сайті.

Просимо молитви за тих, що вже ідуть дорогою покликання, і за тих, що ще на неї стануть.

34733


більше...

Читайте також: