ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Проповідь семінариста на парафії Пресвятої Тройці (Оболонь)

Проповідь семінариста на парафії Пресвятої Тройці (Оболонь)
19 10:43 2018 0 коментарів 412 переглядів

Кожного року Київська семінарія за згодою єпископів та екзархів проводить збірки на потреби семінаристів. Наша молода семінарія зростає із кожним роком, і в цьому нам значною мірою допомагають наші жертводавці. Вагомий внесок складає допомога від парафій Київської Архиєпархії та екзархатів Сходу та Півдня України.

17 червня у місті Києві, на парафії Пресвятої Тройці, відбувалася збірка для потреб Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Особливим елементом цієї збірки стала проповідь брата V-го курсу Дмитра Хопти. І це – невипадково, бо саме V курс у другому семестрі закінчив курс гомілетики, а вчорашня нагода ще раз дала можливість реалізувати всі теоретичні засади проповідництва.

Ця парафія ще не має своєї церкви, а орендує приміщення в торгівельному центрі, але це не заважає проводити зустрічі Вівтарної дружини, Марійської дружини, біблійне коло. Так само на парафії діють: театр «Притча», Лицарі Колумба, Матері в молитві; також відбувається друк власного вісника парафії.

З огляду на швидкоплинність часу та великої кількості подій, в яких ми часто губимося, ставлячи певні матеріальні пріоритети вище за Божі справи, брат Дмитро вирішив говорити проповідь про пошук Царства Небесного: «Сьогодні перед нашими очима буде багато всього: будемо бачити багато людей, речей, подій, почуємо багато слів, в нашій голові буде багато думок. Серед усього цього Ісус нам радить, нас закликає, просить, або можна також сказати, запрошує шукати найперше Божого Царства».

Дякуємо адміністратору парафії Пресвятої Тройці отцеві Андрію Бонису за теплий та гостинний прийом. Дякуємо також всім парафіянам за щедрі пожертви, складенні для блага та розвитку семінарійної спільноти.

бр. Владислав Ігнатюк, V курс КТДС

бр. Дмитро Хопта, V курс КТДС

29770


більше...

Читайте також: