ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До семінарії завітав директор товариства «Ґомена» Алессандро Пріореллі

До семінарії завітав директор товариства «Ґомена» Алессандро Пріореллі
18 09:10 2019 0 коментарів 232 переглядів

17 квітня 2019 року Божого до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітав Алессандро Пріореллі, директор товариства «Ґомена».

Свій виступ п. Алессандро розпочав із подяки за спів молитви, який зворушив його, та за можливість бути сьогодні з нами. «Бути тут з вами, бачити, скільки молодих людей бажають жити з Христом, служити, і щоб це не зачепило, не зворушило серце – це вже є певним чином байдужість, яка прирівнюється до богозневаги, насміхання над Божим словом. Найбільшим, найважчим гріхом сьогодні є байдужість. Зараз цей гріх байдужості є дуже поширеним в Італії, ми дивимося на священика через призму помилок, які він робить, через ті гріхи, які він чинить, але забуваємо про дорогу, якою він йде і про молитву, яку чинить за всіх нас…», – промовив п. Алессандро. Також він додав: «Ви є даром, і не лише для вашої сім’ї, для України, а й для Української Греко-Католицької Церкви».

Алессандро Пріореллі розповів семінарійній спільноті про власне навернення і досвід спілкування з Богом, а також про діяльність асоціації «Ґомена». Її гаслом є слова святого отця Луїджі Оріоне: «Я тебе не питаю, якого ти кольору шкіри, якого ти вигляду, до якої Церкви чи нації ти належиш, я готовий відкрити своє серце для твого страждання». Організація покликана допомагати найбільш бідним і нужденним, бачачи у них страждаючого Ісуса. «Ґомена» забезпечила допомогу нужденним в Аргентині, Гаїті, Косово, Африці, Україні.

По завершенні розповіді брати-семінаристи поставили гостю свої запитання. Він подарував для нашої спільноти авторські книги, серед яких «Noi siamo le persone che incontriamo», у якій розповідається про досвід Алессандро і яка, за словами автора, розповість не стільки про нього, скільки відкриватиме, наскільки добрий є Господь.

Висловлюємо п. Алессандро Пріореллі подяку за щире й глибоке ділення та цікаву презентацію.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

Довідка:

Доброчинна організація «Гомена» розташована у м. Перуджа та співпрацює з Українською Греко-Католицькою Церквою з ініціативи кардинала Гуалтьєро Бассетті, Президента Єпископської Конференції Італії.

Веб-сайт організації: http://www.lagomenaonlus.it/

Довідка: Інформаційний ресурс УГКЦ

33778


більше...

Читайте також: