ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

«Відсутність прощення - виразна ознака духовної немочі»

«Відсутність прощення - виразна ознака духовної немочі»
10 22:49 2018 0 коментарів 232 переглядів

10 березня 2018 року Божого до спільноти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітав експерт із питань сімейної політики та сімейних відносин, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я», доктор філософських наук Адріан Буковинський.

Пан Адріан вже не вперше навідує нашу спільноту, радо ділячись досвідом праці з різними верствами населення, допомагаючи та зцілюючи сім’ї, спираючись на фундаментальне джерело – Слово Боже.

Темою сьогоднішньої зустрічі було прощення, відсутність котрого, на думку пана Адріана, є «виразною ознакою духовної немочі». Непрощення діє так, що робить особу неефективною. Серце змінюється, і людина здобуває внутрішній ресурс, щоби віднайти в собі сили простити. Цей ресурс зовсім не є від людини, але від Бога через Святого Духа. Прощення потребуємо задля стабільного відчуття миру та гармонії в серці, ми самі його потребуємо, і справжнє прощення може дати лише той, хто має на це право та владу.

Дуже дякуємо пану Адріанові за таку чудову можливість поглибити своє знання та бачення проблем сім’ї та шукати в Божому Слові відповідей на ці дуже непрості виклики, з якими брати так чи інакше зіткнуться в душпастирському служінні.

бр. Євген Василик, ІІІ курс

27864


більше...

Читайте також: