ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До КТДС завітали Лицарі Колумба

До КТДС завітали Лицарі Колумба
22 11:18 2018 0 коментарів 545 переглядів

16 лютого 2018 року Божого до нашої спільноти завітали представники організації «Лицарі Колумба», які після спільної молитви Вечірні передали двом братам КТДС стипендії на навчання. Цього року фінансову допомогу отримали брат Дмитро Хопта, V курс, та брат Маркіян Буняк, І курс.

Перед Вечірнею зі вступним словом виступив офіцер Української ради «Лицарів Колумба» імені святого рівноапостольного князя Володимира пан Микола Дмитровський, який ознайомив братів з діяльністю мирянської організації: «Ми беремо на себе ці акти милосердя, бо ми бачимо, хто їх потребує, очима віри. Крім того, саме в організації «Лицарі Колумба» ми беремо участь у цих благодійних проектах разом - спільнотою лицарів». Одним із основних напрямків діяльності цієї організації в Україні є підтримка покликань. Вже стало гарною традицією, що у рамках цієї програми виділяються стипендії на навчання братам Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Серед наших семінаристів є немало братів, які є активними членами цієї організації.

Щиро дякуємо спільноті «Лицарі Колумба» за прояв милосердя для наших братів та бажаємо, щоб Господь допомагав їм надалі чинити діла милосердя.

Довідка: Організація Лицарі Колумба створена 6 лютого 1882 року. Перші учасники Обрали Христофора Колумба своїм покровителем. У серпні 2005 року Блаженніший Любомир Гузар під час 123-ї Верховної конвенції «Лицарів Колумба», що проходила в Чикаго, США, запросив Лицарів розпочати свою діяльність в Україні. Перша Рада Лицарів Колумба в Україні була створена 20 вересня 2013 року при Патріаршому Соборі  Воскресіння Христового УГКЦ і носить ім’я св. Володимира Великого. До цієї організації  також належить Блаженніший Святослав, владика Йосиф Мілян та отець-ректор КТДС Петро Жук.

 бр. Василь Морозовський, І курс

27828


більше...

Читайте також: