ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До Київської семінарії завітав святий Миколай!

До Київської семінарії завітав святий Миколай!
Грудень 19 12:46 2018 0 коментарів 250 переглядів

Вечером, напередодні дня вшанування пам’яті святого Миколая Архиєпископа Мирлікійсього чудотворця, у стінах Київської семінарії служилася Велика Вечірня з Литією, а також відбулося урочисте святкування.

Після Вечірньої ректор семінарії прот. Петро Жук звернувся до найменших парафіян, а також до їхніх батьків, та братів-семінаристів із вступним словом. Отець Петро розповів коротку історію життя святого Миколая і наголосив, наскільки важливим є наслідувати його у нашому повсякденному житті, адже Миколай Чудотворець робив добро багатьом людям, добро, яке не закінчувалося на матеріальних подарунках, а завжди підживлювалося молитвою та підтримкою для потребуючих. Отець-ректор наголосив, що у наш час, коли люди чинять одне одному стільки зла, важливо як святий Миколай відповідати на зло добром.

Опісля проповіді, до спільноти завітав сам святий Миколай! Він привітав усіх присутніх із святом, а діткам роздав подарунки. Дітки у свою чергу були дуже активі, співали пісень, розказували вірші, а дехто навіть приніс Миколаєві власноруч зроблені подарунки!

Дякуємо усім жертводавцям, без яких проведення свята було б неможливим. Також висловлюємо щиру подяку ректорату та братам, які своєю працею доклалися до організації свята. Ми завжди згадуємо у молитвах наших жертводавців та доброчинців і віримо, що Господь воздасть їм сторицею за складену спільноті КТДС допомогу. 

бр. Михайло Височанський, ІІІ курс

32481


більше...

Читайте також: