ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До Києва прибув кортеж з тілом Блаженнішого Любомира

До Києва прибув кортеж з тілом Блаженнішого Любомира
03 23:19 2017 0 коментарів 305 переглядів

Сьогодні, 3 червня 2017 року Божого, труну з тілом Блаженнішого Любомира було перевезено з Львова, де впродовж двох днів відбувалось прощання, до Києва, де Блаженнішого буде поховано.

Близько 19:30 до Патріаршого собору Воскресіння Христового прибув похоронний кортеж з тілом Блаженнішого Любомира, де його зустрічали Преосвященні владики Йосиф і Богдан, а також духовенство Київської Архиєпархії й вірні, присутня була також спільнота КТДС, очолювана о. Петром Жуком, ректором семінарії, о. Романом Островським, префектом КТДС з навчальної частини, о. Андрієм Дорчаком, префектом економічної частини КТДС.

Одразу після виставлення труни відбулась панахида за упокій душі новопреставленого архиєрея Любомира, яку очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви блаженніший Святослав, який щойно прибув зі Львова разом з похоронним кортежем, у співслужінні преосвященних владик та священиків Архиєпархії.

Після панахиди розпочалось читання Євангелія біля тіла Блаженнішого Любомира, а відтак – цілодобові молитовні чування, в яких також беруть участь брати Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. 

медіа-центр КТДС

23501


більше...

Читайте також: