ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Дияконські свячення отримав випускник семінарії - Василь Драгомерецький

Дияконські свячення отримав випускник семінарії - Василь Драгомерецький
Жовтень 15 20:10 2017 0 коментарів 661 переглядів

14 жовтня, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, в Монастирі згромадження сестер Пресвятої Родини відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив глава УГКЦ – Блаженніший Святослав (Шевчук).

Під час Літургії було поставлено в дияконський чин двох піддияконів, одним з яких був Драгомерецький Василь. Він був серед тих, хто першими вступили до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії і першими закінчили її. Блаженніший Святослав звернувся до нововисвячених дияконів з привітальним словом, у якому давав настанови щодо їхнього нового служіння. Звернувся він і до дружини отця-диякона Василя, наголошуючи про важливість її підтримки та поради.

Привітав глава УГКЦ і сестер, які в цей день святкували своє храмове свято. Блаженніший порівняв сестер із самою Богородицею, бо вони як і їхня небесна Покровителька, моляться та піклуються своїми духовними дітьми, які приходять до храму.

На завершення ми помолилися «Боже Великий, Єдиний» за наше військо, а особливо за тих, що зараз перебувають у зоні бойових дій, просячи у Матері Божої про заступництво за них та за їхнє щасливе повернення додому. 

бр. Михайло Височанський, ІІ курс

Фото: Антон Сябро

25954


Коментарі


(24.10.2017 06:51)

Вітання отцям-дяконам ! Особливо моєму братику Васильку !

більше...

Читайте також: