ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Похорон Блаженнішого Любомира

Похорон Блаженнішого Любомира
05 22:30 2017 0 коментарів 986 переглядів

Вчора, 4 червня 2016 року Божого, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбувся чин архиєрейського похорону, який очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні високопреосвященних і преосвященних владик та священиків Київської Архиєпархії.

Співом і прислугою під час богослуження послужили брати-семінаристи КТДС, які прибули на похорон Блаженнішого Любомира під проводом ректора семінарії отця Петра Жука.

Наприкінці до всіх присутніх звернувся владика Йосиф, єпископ-помічник київський:

«Стати священиком, а залишитися людиною. Стати архиєреєм, главою Церкви, а залишитися людиною. Це штука. Це велике мистецтво. Це справді ходити дорогами світу у світлі Божих заповідей і Божого слова. […] Він справді був сумлінням нації, патріархом народу, Мойсейєм своєрідним… Але завжди людиною: тихою, скромною і лагідною »

 Після цього, на завершення богослуження, згідно давньої традиції, обличчя Блаженнішого Любомира було накрите воздухом (покрівець, який символізує плащаницю Ісуса Христа і який використовується під час Божественної Літургії), відбулася панахида і продовжились цілодобові чування з читанням Євангелія.

медіа-центр КТДС

23530


більше...

Читайте також: