ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці» провело акцiю «Миколай про тебе не забуде»

Братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці» провело акцiю «Миколай про тебе не забуде»
Грудень 20 15:21 2017 0 коментарів 321 переглядів

У день святого Миколая семінаристи КТДС відвідали дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей села Княжичі із акцією «Миколай про тебе на забуде». Цю акцію вже вдруге поспіль організовувало семінарійне Братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці».

Підготувавши завчасно подарунки, п’ятеро семінаристів разом із соціальним працівником із Княжич Євдокією Василівною вирушили вулицями села в оселі дітей. У кожній домівці святого Миколая із його помічниками діти вітали з великою радістю. Спершу святий Миколай запитував у них, чи вони були чемні цього року, чи добре вчились, чи робили добрі вчинки. Після ствердних відповідей дітей він дарував їм подарунки: м’які іграшки, цукерки, зошити, іконки, дитячі книжечки та журнали. Також і батьки отримали невеликі подарунки. Кожен візит святого Миколая закінчувався фотографією на пам’ять. Окрім того, траплялись випадки, що святий Миколай зустрічав на вулиці дітей, для яких він також приберіг подарунки. Загалом, гостинці від святого отримало близько 70 дітей із Княжичів.

Наша акція не була би можливою без участі ряду жертводавців та доброчинців, серед яких не можемо не відзначити Катехитичну комісію Київської Архиєпархії, Княжицьку сільську раду, пекарню «Княжий Хліб», Благодійний фонд «Карітас Київ», видавництво «Свічадо», Вишгородський міський хор «Коралі», семінаристів КТДС та всіх людей доброї волі, які пожертвували дітям іграшки та свій час для організації та проведення благодійної акції.

бр. Ярослав Кузишин, ІІІ курс

26953


більше...

Читайте також: