ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Брати-семінаристи V-го курсу складали бакалаврський іспит

Брати-семінаристи V-го курсу складали бакалаврський іспит
28 21:20 2018 0 коментарів 1188 переглядів

Сьогодні, 28 червня 2018 р. Б., брати-семінаристи V-го курсу складали бакалаврський іспит – підсумковий екзамен з богослов’я, історії та канонічного права. Даний іспит – це систематична перевірка знань, здобутих впродовж 5-ти років навчання у духовній семінарії.

Екзамен приймала комісія, яку очолив ректор семінарії прот. Петро Жук. До складу комісії також входили: о. д-р. Роман Островський, префект з навчальної частини КТДС, о. Інокентій Волошин, префект з дисциплінарної частини КТДС, о. д-р. Пантелеймон Трофімов, о. д-р. Петро Октаба, о. ліц. Тарас Валах, о. ліц. Василь Чудійович, ліц. Петро Дарморіс, к.і.н. Дмитро Гордієнко.

Питання, що були на екзамені, стосувалися біблійного, догматичного, морального богослов’я, літургіки, патрології, історії християнства та канонічного права. Разом усіх запитань було сто дев’ять.

По завершенні іспиту отець-ректор подякував членам комісії за працю, а також братам-семінаристам за підготовку і побажав і надалі вчитися та готуватися до наступного етапу – написання магістерської роботи.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла 

29878


більше...

Читайте також: