ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи 6-го курсу отримали сертифікати про проходження практики у Кооперативному інституті бізнесу та права

Семінаристи 6-го курсу отримали сертифікати про проходження практики у Кооперативному інституті бізнесу та права
14 17:31 2018 0 коментарів 897 переглядів

Вже декілька років поспіль брати-семінаристи проходять педагогічну практику у Київському Кооперативному інституті бізнесу та права. Цьогоріч, 14 червня 2018 року, семінаристи VI курсу: отець-диякон Василь Пишкович, отець-диякон Дмитро Кудін, брати Микола Лесюк, Леонід Бізунов, Роман Сухоруков та Олег Климончук завершили цю практику з відзнакою відмінно. Сертифікати та невеликі подарунки нині вручав студентам-семінаристам ректорат Інституту на чолі з пані ректоркою доктором економічних наук, професоркою Тетяною Камінською.

Урочисте вручення сертифікатів відбулося у семінарійному храмі Пресвятої Трійці і розпочалося із Молебня до Христа Спасителя, який своїм співом супроводжував хоровий колектив октет "Аксіос". Відтак гостей із Кооперативного інституту бізнесу та права привітав отець-ректор прот. Петро Жук. Отець Петро серед іншого говорив про важливість співпраці між двома навчальними закладами. Також отець, згадуючи Євангеліє Молебня, говорив про Ісуса - Доброго Пастиря та усіх викладачів, ректорат, настоятелів як свого роду добрих пастирів, тому що добрий пастир дає не лище знання своїм учням, але й виховання. Молебню передувала коротка ексурсія семінарією, яку провів отець-ректор.

Усі представники Інституту отримали подарунки від семінарії. Це серед іншого молитвенники та буклети про Блаженнішого Любомира Гузара авторства братів-семінаристів КТДС. Опісля пані Тетяна Камінська привітала випускників із успішним завершенням практики, подякувавши передусім ректорату, отцям-настоятелям та духівникам семінарії за прекрасних семінаристів, які нерідко ставали взірцями для інших студентів Кооперативного інституту та завдяки своїй глибокій духовності ширили світло християнської любові.

Відтак відбулося вручення сертифікатів, а також подарунків від Інституту, які включали маленькі мішеки із "солодким сюрпризом". Опісля гості з Інституту та брати-семінаристи разом з отцями-настоятелями та отцями духовними мали спільний обід.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

29681


більше...

Читайте також: