ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Брати-семінаристи V курсу розпочали читання гомілій під час маївок

Брати-семінаристи V курсу розпочали читання гомілій під час маївок
01 20:30 2018 0 коментарів 456 переглядів

З сьогоднішнього дня, 1 травня, в нашій семінарії брати-студенти 5-го курсу починають читати свої перші проповіді. Вони недавно закінчили курс гомілетики і тепер на практиці можуть застосовувати і відточувати всі отримані знання, перетворюючи їх у навики ведення гомілії. Така можливість тепер надається ввечері, після молебню до Пресвятої Богородиці.

Нині, напередодні першої проповіді, префект семінарії - отець Інокентій розповів про те, що місяць травень Католицька Церква присвятила Пречистій Діві і особливим чином молиться про її заступництво. Він рекомендував семінаристам 5-го курсу проповідувати насамперед собі, а також побажав їм відваги і рішучості говорити від повноти свого серця.

Першим свою проповідь виголосив брат Тарас Брацюнь. Він почав з красивої метафори, використовував різні образи для пояснення уривка Святого Письма про земний шлях Пресвятої Діви. Коментуючи вибраний уривок для присутніх, брат Тарас звертався не тільки до досвіду святих отців, а й до реалій семінарійного життя. На завершення своєї проповіді він побажав семінаристам, щоб кожен крок, який вони роблять, нагадував про мету їхнього життя - прагнення до Бога, святих і Богородиці.

бр. Єгор Мартинов, І курс

28819


більше...

Читайте також: