ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Благодійний концерт у м. Краматорськ за участі семінарійного Тріо

Благодійний концерт у м. Краматорськ за участі семінарійного Тріо
04 11:53 2019 0 коментарів 451 переглядів

3 лютого 2019 року Божого у м. Краматорськ, у храмі святого пророка Іллі (УГКЦ) після Божественної Літургії відбувся благодійний концерт духовних пісень та різдвяних колядок за участі Тріо семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії – братів Андрія та Юрія Шабанових та брата Андрія Хомена.

Благодійний концерт мав за мету зібрати кошти для потребуючої місцевої дівчинки Вероніки, яка не має можливості бачити те, що ми бачимо. Маленькій шестилітній Вероніці зробили уже 13 важких операцій, кожна з яких коштувала приблизно 80 000 грн., і це ще не кінець.

На даному концерті було зібрано 4460 грн. Зібрані кошти одразу були передані рідним хворої дитини – дідусеві та бабусі. Вони з великою надією із заплаканими очима очікують на її зцілення і просять кожного про молитву за їхню внучку. Тому, читаючи цю статтю, у своїх щирих молитвах попросіть Бога за видужання та здоров’я Вероніки.

Наше Тріо складає щиру вдячність митрофорному протоієрею Василеві Іванюку, пароху даної парафії, за можливість долучитися до благодійної співпраці разом із БФ Карітас-Краматорськ, що й послужить для потреб Вероніки. Також дякуємо отцеві та парохіянам за теплий прийом, нові знайомства та незабутні враження. Нам дуже сподобався один із відгуків парохіян: «Слухати цих хлопців у храмі – це справжня насолода, а робити добро – не менш приємно».

Ділімося радістю один з одним, творімо милосердя та добро для своїх ближніх вже тепер і по всюди, а в першу чергу там, де цього найбільше потребують.

бр. Андрій Хомен, V курс

 

32930


більше...

Читайте також: