ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

«А на початку створення Бог створив їх чоловіком та жінкою» (Мр. 10, 6)

«А на початку створення Бог створив їх чоловіком та жінкою» (Мр. 10, 6)
Листопад 04 20:28 2017 0 коментарів 508 переглядів

У молитвах чину вінчання священнослужитель звертається до Бога з таким проханням: «Господи, Боже наш, славою і честю вінчай їх!». Саме вінчання подругів дає можливість бути славою та честю Божою.

У катехизмі УГКЦ «Христос – наша Пасха» йдеться про сім’ю як домашню Церкву. Подружній союз чоловіка і жінки є церковним за своєю природою, як і природа Церкви відображується в єдності подружньої пари.

4 листопада 2017 р. Б. у семінарійному храмі Пресвятої Тройці вперше відбулося велике Таїнство – Подружжя, що його приймала молода пара – Олександр і Світлана. Вони були одні з перших парафіян цього храму і стали першим подружнім союзом у цих стінах.

Від всієї семінарійної спільноти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії бажаємо Олександру і Світлані щасливого та довгого подружнього життя, щоб своєю «малою Церквою» (так називав подружжя святий Йоан Золотоустий) були місцем присутності і дії Христа та знаком нового життя. Ми радіємо та втішаємося, що ця молода пара стала новою «таїнственною іконою Церкви». Перебувайте та кріпіться у взаємній любові один до одного, яка є для вашого добра, і пізнавайте разом Бога, адже Бог є Любов.

Многая і благая літа подружній парі – Олександру і Світлані!

бр. Андрій Хомен, ІV курс

26126


Коментарі


Нетреба Алла і Геннадій. Нетреба Алла і Геннадій. (08.11.2017 22:34)

Вітаємо від щирого серця з вінчанням, з прекрасним і праведним шлюбом. Хочемо побажати вам світлої благодаті і радості, миру вашому дому і розуміння, здорових діточок і добрих позивів серця, великого щастя і невтомної любові.

більше...

Читайте також: