ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

85 річниця з Дня народження великої Людини - Блаженнішого Любомира, нашого духовного батька (ДОДАНО ВІДЕО)

85 річниця з Дня народження великої Людини - Блаженнішого Любомира, нашого духовного батька (ДОДАНО ВІДЕО)
26 21:48 2018 0 коментарів 519 переглядів

Сьогодні, 26 лютого, особливий день у житті семінарійної спільноти КТДС. Світлої пам’яті Блаженніший Любомир, який з провидіння Божого заснував у Княжичах нашу семінарію, 85 років тому прийшов у світ, ще не знаючи, яку величну місію Господь для нього приготував. Годі перелічити, що може зробити людина, співпрацюючи з Богом, якого полюбила усім серцем. «Хто щедро сіє, той щедро жатиме» (2 Кор. 9,6), – цими словами апостола Павла сміливо можемо охарактеризувати діяльність отця-владики Любомира. Це звертання, мабуть, невідоме багатьом, дуже любив наш засновник, воно таке скромне, а водночас мудре і величне.

Тому в цей день ми усією семінарійною спільнотою молилися Панахиду за Блаженнішого, щоб Господь Бог, який покликав його до життя, зволив щедро обдарувати Його Своєю благодаттю в Небі та могутнім заступництвом за тих, хто просить його про молитву та мудру пораду.

Як сказав ректор семінарії прот. Петро Жук після молитви Панахиди, наш засновник був людиною любові, яка своїм пророчим поглядом дивилася далеко вперед і діяла, випереджуючи час та незважаючи на сумніви оточуючих. Таким було земне життя нашого Блаженнішого Патріарха Любомира.

І сьогодні, отче-владико, споглядаючи із небесних висот на нас, Ваших духовних дітей, моліться, щоб ми у вирі повсякденних клопотів не забували просту істину: «Бути Людиною».

Спільнота КТДС

Світлій пам'яті Блаженнішого Любомира Батька засновника КТДС УГКЦ

 

27816


більше...

Читайте також: