ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

8 днів до освячення храму

8 днів до освячення храму
08 18:14 2017 0 коментарів 217 переглядів

Другий навчальний рік в історії Київської Трьохсвятительської духовної семінарії розпочався 3 жовтня 2011 року Божого. Брати одразу ж включилися в місійну діяльність: в жовтні 2011 року вони відвідали місто Мелітополь Запорізької області, де були учасниками «Прощі Вервиці» й освячення польового престолу одним з засновників КТДС, владикою Степаном, екзархом Донецько-Харківським.
Ревно навчаючись й молячись, брати не оминали й активного громадського життя. Семінаристи разом з отцями-настоятелями відвідують хоровий фестиваль «Вишгородська Покрова», вечір пам’яті воїнів Української Повстанської Армії. Брати КТДС також займаються волонтерською діяльністю й наприкінці жовтня 2011 року беруть участь в акції «Взуття в’язням». На початку листопада 2011 року розпочали своє служіння в стінах семінарії сестри Згромадження Мироносиць – Хризантія й Климентія. Також в листопаді відбувається ще одна значна подія – під другий корпус Київської Трьохсвятельської духовної семінарії придбано ще одну будівлю. Семінаристи КТДС беруть участь у проведенні свята святого Миколая в селі Княжичі, а наприкінці грудня брати ректором отцем Петром Жуком й віце-ректором отцем Андрієм Чорненком традиційно відвідали Апостольського нунція Томаса Галліксона з різдвяним вітанням. Під час різдвяних свят студенти КТДС активно колядують, допомагають отцям-настоятелям в проведенні Йорданських відвідин. 
На початку 2012 року Божого в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії відбувається чимало подій: вечір пам’яті Йосифа Сліпого, проведення різних зустрічей тощо. На чолі з ректором семінарії отцем Петром Жуком брати з вітаннями відвідують блаженнішого Любомира в день його уродин. Також семінаристи разом з отцями-провідниками відвідують заходи з вшанування пам’яті Романа Шухевича, міжконфесійну конференцію в Київській Православній духовній академії. 
Під час Великого посту студенти КТДС активно допомагають в проведення страсних богослужень в Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Навесні 2012 року в семінаристи разом з ректором отцем Петром відвідують чимало різноманітних заходів, а закінчився навчальний рік облечинами братів першого курсу.

Попередні розповіді про історію Київської семінарії, про радощі, благодать, труднощі та виклики читайте на нашій сторінці у мережі "Фейсбук" або на сайті: ktds.org.ua.

24866


більше...

Читайте також: