ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

5 днів до освячення храму

5 днів до освячення храму
11 16:18 2017 0 коментарів 184 переглядів

П’ятий навчальний рік в історії Київської Трьохсвятительської духовної семінарії розпочався в вересні 2014 року. Перед початком навчання традиційно відбувся день духовної віднови, а 18 вересня владика Йосиф, єпископ-помічник Київський, під час урочистої Божественної Літургії благословив братів, отців-настоятелів та викладачів на новий навчальний рік. Як і в попередні роки, життя студентів семінарії не обмежувалось молитвою та наукою в стінах альма-матер, брати також брали участь у різноманітних заходах, відвідували презентації й лекції. На свято Різдва Пресвятої Богородиці дев’ятеро братів, на чолі з ректором КТДС отцем Петром Жуком побували на храмовому празнику в місті Мелітополі Запорізької області. Протягом осені 2014 року брати-семінаристи активно долучаються до громадських і наукових заходів в місті Києві, таких, як, наприклад, конференція «Україна і Ватикан», презентація книги «Золотий фонд нації», конференція «Іслам та ісламознавство в Україні» тощо. В стінах семінарії також відбуваються різні заходи: вечір пам’яті жертв голодомору, свято Йосафати Гордашевської вистава братів про життя святого Йосафата Кунцевича. Як і в попередні роки брати разом з отцями-настоятелями організовують свято Миколая для дітей в селі Княжичі. 
В часі Різдвяних свят брати КТДС колядують і ставлять вертеп для блаженніших Святослава і Любомира, на парафіях міста Києва. Повернувшись з зимових вакацій, семінаристи продовжують навчатись, молитись та проводити місійну працю: відвідують військовий госпіталь та воїнів добровольців на Чернігівщині, а в Неділю Всепрощення брати завітали в Прилуцьку колонію. Протягом Великого посту брати-семінаристи традиційно допомагають проводити страсні богослуження в Патріаршому соборі Воскресіння Христового, а після Пасхи усією спільнотою, разом з отцями-настоятелями, здійснюють поїздку західними областями України, відвідуючи наші парафії й монастирі. 12 червня 2015 року відбулася важлива подія в історії КТДС – блаженніший Святослав освятив наріжний камінь під будівництво семінарійного храму Пресвятої Трійці. Також вагомою подією для життя нашої спільноти було проведення першої науково-практичної конференції «Християнство в Україні: реалії, виклики, перспективи» в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка (збірник напрацювань якої ось-ось побачить світ!).
Попередні розповіді про історію Київської семінарії, про радощі, благодать, труднощі та виклики читайте на нашій сторінці у Фейсбук або на сайті: ktds.org.ua.

24962


більше...

Читайте також: