ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відбувся IV Міжнародний фестиваль блаженної пам'яті Блаженнішого Любомира Гузара "Студентська коляда"

Відбувся IV Міжнародний фестиваль блаженної пам
01 18:23 2019 0 коментарів 275 переглядів

31 січня 2019 року з ініціативи Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, за сприяння Центру академічного душпастирства Української Греко-Католицької Церкви було проведено IV Міжнародний фестиваль блаженної пам'яті Бл. Любомира Гузара  "Студентська коляда" у ККІБП (Київський Кооперативний Інститут Бізнесу і Права).

Метою заходу "Студентська коляда"  є відродження, збереження і розвиток української культури, утвердження духовних та національних цінностей, поширення духовно-культурних надбань нації, створення умов для підтримки і розвитку студентської творчості, налагодження творчих контактів і дружніх зв’язків між навчальними закладами з різних регіонів України.

Фестиваль розпочав октет КТДС із колядки «Бог предвічний», опісля була хвилина мовчання в честь Блаженнішого Любомира Гузара, і октет виконав  улюблену пісню Блаженнішого Любомира  - «Батьку, мій лебедю сивий».

З привітальним словом звернувся до всіх присутніх Ігор Віталійович Охріменко, проректор з навчальної і наукової роботи, під час якого наголосив на важливості плекати традиції, і подякував усім за присутність.

Концертна програма була дуже насиченою, різноманітною, цікавою, різножанровою, адже колядками, вертепами, щедрівками студентство  славило  Різдво Христове.

У фестивалі брали участь такі творчі колективи студентів вищих навчальних закладів України:

 1. Народний камерний оркестр Львівського національного університету ім. Івана Франка;
 2. Фольклорний народний гурт «Коляда»  Богуславського гуманітарного коледжу ім. І. С. Нечуй-Левицького;
 3. Народний дівочий хор «Ліра» Львівського національного університету ім. Івана Франка;
 4. Студентський театр «Найди» центру академічного капеланства Львівського НАУ. Вокальний ансамбль народної хорової капели «Джерела Розточчя» центру академічного капеланства Львівського НАУ;
 5. Фольклорний колектив «Веретенце» Київського кооперативного інституту бізнесу і права;
 6. Тріо Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ;
 7. Народний ансамбль народної пісні «Славяне» Гомельського державного технологічного університету ім. П. О. Сухого;
 8. Творчий колектив Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія»;
 9. Вокальний ансамбль «Акорд» Житомирського державного технологічного університету;
 10.  Театр «Сад» Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ;
 11.  Ансамбль бандуристів «Барви України» Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва;
 12.  Октет «Аксіос» Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ;
 13.  Вокальний колектив «Леля» м. Львів;
 14.  Вокально-інструментальний гурт «МетаНоя» Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто взяв участь у підготовці, проведені фестивалю, висловлюємо свою вдячність високоповажним гостям за підтримку, добрі слова і гарні побажання; всім учасникам – вдячність за натхненні виступи і атмосферу творчості. Організаторам та співорганізаторам цього чудового свята за теплу і дружню атмосферу, посмішки, позитивний заряд енергії, який, переконані, збережеться до наступної нашої зустрічі, а вона відбудеться неодмінно, тому що наше з Вами завдання – єднатися, підтримувати своє, українське, бо воно насправді варте найвищих аплодисментів і найвищої похвали.

Нехай Господь наповнить наше життя щастям, міцним здоров'ям та новими вершинами, бо «З нами Бог, розумійте, народи, і поклоняйтеся, бо з нами Бог». Хай цей благодатний час стане для всіх нас початком змін на краще, а новонароджене дитя Ісус охопить всіх своєю любов’ю.

На завершення ІV Міжнародного фестивалю «Студентська коляда», гаслом якого є «Справжнє Різдво у твоєму серці!»,  усі разом заспівали молитву-гімн за мир і спокій в Україні: «Боже великий, єдиний».

Родзинкою вечора стала святкова вечеря біля ватри під відкритим небом. Усіх присутніх частували смачною кутею, кулішем, варениками, пирогами,  колядками  й веселим спілкуванням.

 бр. Михайло Баранець, V курс

32887


більше...

Читайте також: