ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

20 днів до освячення храму

20 днів до освячення храму
27 14:15 2017 0 коментарів 186 переглядів

#КТДС #20_днів_до_освячення_храму #Перші_кроки

Чи погодились священики взятись за таку важку й непевну справу як відновлення, а в більшості це створення «ex nihilo» духовної семінарії? Скільки часу вони мали на роздуми? На що запропонував подивитись їм у час роздумів, світлої пам’яті Блаженніший Любомир?

Продовжуємо цикл наших бесід у рамках проекту «33 дні до освячення» з отцем-ректором Петром Жуком:

«В перший день нашої зустрічі, на якій був присутній Блаженніший, він сповістив нам про ідею заснування семінарії, також там був присутній владика Йосиф (Мілян), владика Богдан (Дзюрах) та три священики: отець Олег Олекса, отець Віталій Марцинюк та я (о.П. Жук). Блаженніший після сповіщення і пояснення, що  він бажає, сказав нам: «Даю вам час на роздуми й прошу вас прогулятися до кінця вулиці», тоді ще так званого провулку Боженка, наприкінці якого стояв дім, про який Блаженніший довідався, що він продається. Він казав, що маєте час прогулятися вулицею, обдумати вашу відповідь, подивитися на цей будинок на провулка Боженка 20, повернутися і дати відповідь. Так ми вперше поглянули на будинок, який зараз є частиною семінарійного комплексу, котрий мав послужити першим приміщенням для духовної семінарії.

Кошти на придбання цього будинку (це був перший будинок – прим.) Блаженніший назбирав ще задовго до відновлення нашої семінарії, тому певну суму на початок існування та  купівлю будинку Блаженніший вже мав приготовленими. Після того, як ми сказали свої відповіді, Блаженнішому, він зрозумів, що ми візьмемось за цю справу. Наступним важливим етапом була, власне, купівля будинку під семінарію». 

Медіа-центр КТДС

24730


більше...

Читайте також: