ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Катехитична школа святих рівноапостольних Кирила і Методія  при парафії Пресвятої Тройці УГКЦ с. Княжичі Київської архиєпархії, Вишгородського протопресвітерства

 

Урочисте відкриття Катехитичної школи свв. рівноап. Кирила і Методія відбулося 17 вересня 2016 р.Б. з волі Божої та благословення ректора семінарії та адміністратора парафії Пресвятої Тройці с. Княжичі - прот. Петра Жука.

Одним із шляхів пізнання Господа є навчання про Нього або як називають цей спосіб теологи – богословський спосіб проповіді його істин. У програмі школи є ознайомлення з християнськими правдами віри, українськими традиціями, використовуються нові цікаві методи катехизації та євангелізації, банси, ігри та безліч можливостей плідно і з користю провести час з Богом. Такі зустрічі дозволяють учням школи познайомитися зі справжнім патріотизмом, українською та духовною піснею та допомагають ставати свідками любові до Бога та ближнього.

Наша катехитична школа навчає не тільки дітей, а й дорослих. Катехитичне навчання та недільну школу ми віддали в опіку святим рівноапостольним Кирилу і Методію.

Заняття відбуваються в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії щонеділі о. 11.00 год. У школі навчаються три групи, які є поділеними на три вікові категорії:

1.                   3-6 років – відбувається перше знайомство з Богом.

2.                   7-13 років – підготовка до Першої Сповіді та Урочистого Причастя.

3.                   Молодь і дорослі – поглиблення знання про Бога.

Зараз у школі навчається 26 людей з яких п’ятеро дітей віком від 3 до 6 років, 12 школярів віком від 7 до 13 років, і 9 дорослих.

З ініціативи отця-ректора Петра Жука брати взяли відповідальність за функціонування школи на себе:

·      директор катехитичної школи – бр. Дмитро Кудін (VI курс),

·      заступник директора – бр. Михайло Крамар (IV курс),

·      відповідальний за ігри та банси – бр. Богдан Луговий (IV курс).Сторінка катехитичної школи у мережі Facebook

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=SGur-ywlIho